Tai chi Kaune -

Tai chi Visiems

Apie mus

Mes, grupė Tai chi praktikų, kurie populiariname Tai chi meną ir dalinamės savo žiniomis su visais praktikuojančiais ar besidominčiais Tai chi.

Vizituojantis mokytojas

Vizituojantis mokytojas, gydytojas (akupunktūra), Tai chi meistras dr. Liu De. Periodiškai besilankantis Lietuvoje ir vedantis Tai chi tobulinimosi kursus. Tai chi praktikuoja virš 40 metų, mokėsi pas geriausius Kinijos meistrus. Yra Tai chi pradininkas ir populiarintojas Lietuvoje, pas kurį mokėsi kelios kartos Tai chi praktikuojančių žmonių. Yra įvairių varžybų prizininkas. Pagrindinis stilius - Wudango, yra daosas. Šiuo metu gyvena ir dirba Šveicarijoje. (Dėl konsultacijų kreiptis el. p. nurodytu kontaktuose).

 

Tai chi instruktoriai

 Taichi užsiėmimus veda Tai chi instruktoriai: 

Kęstutis Bartusevičius, Tai chi praktikuoja nuo 2003 m., iki tol gilinosi į kitas kovinės savigynos šakas. Yra Lietuvos tai dzi ciuan asociacijos ir Lietuvos Sveikatos rūmų (Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmai) narys. 

Pagrindinis stilius Yang, taip pat praktikuoja Chen, Sun, "Pekino" stiliaus formas bei formas su ginklais (kardas, veduoklė, lazda). Studijavo VDU psichologija. Tarnavo karinėse pajėgose.

Regina Bonataitė, tai chi praktikuoja nuo 1995 m.

Pagrindinis stilius Yang, praktikuoja "Pekino", Sun ir Chen stiliaus formas, taip pat formas su ginklais. Įgijusi aukštąjį išsilavinimą architektūros srityje.
Taichi praktikai

Silvija Tylė, Tai chi praktikuoja nuo 2017 metų. Pagrindinis stilius Yang, taip pat formos su ginklais (kardas).  Prieš tai tribal fusion šokių stiliaus instruktorė, (šokių formos su kardu,  ugnimi). Biologė. Masažuotoja. Šiuo metu studijuoja kineziterapiją LSMU (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas).