Tai chi Kaune -

Tai chi Visiems

Apie mus

Mokytojas

Mūsų buvęs mokytojas, gydytojas (akupunktūra), Tai chi meistras dr. Liu De. Tai chi praktikuoja virš 40 metų, mokėsi pas geriausius Kinijos meistrus. Yra Tai chi pradininkas ir populiarintojas Lietuvoje, pas kurį mokėsi kelios kartos Tai chi praktikuojančių žmonių. Yra įvairių varžybų dalyvis ir prizininkas. Pagrindinis stilius - Wudango, yra daosas. Šiuo metu gyvena ir dirba Šveicarijoje. (Dėl konsultacijų kreiptis el. p. nurodytu kontaktuose).

 Tai chi treneriai/instruktoriai/mokytojai

 Taichi užsiėmimus veda Tai chi instruktoriai/mokytojai: 

Kęstutis Bartusevičius, Tai chi praktikuoja nuo 2003 m., iki tol gilinosi į kitas kovinės savigynos šakas. Yra Lietuvos tai dzi ciuan asociacijos, Lietuvos Sveikatos rūmų (Lietuvos sveikos gyvensenos ir natūralios (papildomos ir alternatyvios) medicinos rūmai) ir Yang Family tai chi asociacijos narys. Pagrindinis stilius Yang, taip pat praktikuoja Chen, Sun, Pekino stiliaus formas bei formas su ginklais (kardas, veduoklė, lazda). Studijavo ir baigė VDU.


Regina Bonataitė, tai chi praktikuoja nuo 1995 m.

Pagrindinis stilius Yang, praktikuoja Pekino, Sun ir Chen stiliaus formas, taip pat formas su ginklais. Įgijusi aukštąjį išsilavinimą architektūros srityje.
Tai chi praktikai

Česlovas Skalskis - Tai chi užsiima nuo  2015 metų. Pagrindinis stilius Yang. Taip pat formos su kardais. Dalyvavo Lietuvos Wushu čempionate 2017 m. užėmė prizinę vietą. Yra tai či seminarų, stovyklų ir tai či bei či gong dienų dalyvis. Buvo pramoginių šokių (sportinių šokių) „Viesulas“ ir „Sūkurys“  kolektyvų narys. Juose yra pasiekęs „A“ klasę. Dalyvavo daugelyje tarptautinių sportinių šokių konkursų, tame tarpe ir „Gintarinėje Poroje“. Vadovavo „Viesulas“ kolektyvui ir vaikų sportinių šokių kolektyvams.

 


Mantas Lideikis Tai chi praktikuoja nuo 2017 metų, pagrindinis stilius - Yang, formos su ginklais. Prieš tai mokėsi Wing Chun. Baigęs LSMU,. Yra tai či seminarų, stovyklų ir tai či bei či gong dienų dalyvis. 2019-12-14 Klaipėdos 1-ojo ušų čempionato prizininkas. Kitų nacionalinių čempionatų dalyvis ir prizininkas.
tai či | Tai chi kaune.lt