Tai chi Kaune -

Tai chi Visiems

Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)

Užduokite klausimą ir Jus!                           el. p. info@taichikaune.lt

  • Kas tai yra Tai chi?

Tai chi yra judesio, sveikatingumo ir savigynos menas, dar kartais vadinama europiečių - "širdies kaligrafija". Visi judesiai atliekami atsipalaidavus, lėtai, dėmesingai ir tikslingai, todėl po treniruočių nejaučiamas išsekimas. Darant pratimus subalansuojama žmogaus energetika, todėl poveikis sveikatai yra veiksmingas, tačiau yra viena ypatybė arba sąlyga - pratimus reikia daryti pačiam ir sistemingai.

  • Kas gali praktikuoti Tai chi?

Tai chi, be nedidelių išimčių (esant sąnarių ligoms, skausmams, psichinėmis ligomis sergantiems, amoraliems, nekultūringiems, bet ypač nenuoširdiems asmenims) gali užsiimti visi, ir vaikai ir suaugę, jauni ir seni. Darant pratimus reikia susikaupti, todėl nenuoramoms bus pradžioje nelengva.

  • Papasakokite daugiau apie poveikį savijautai?

Tai chi yra elitinis menas, kurio populiarumas tik didėja kasmet. Tai chi yra intelektualus užsiėmimas, todėl labiau tinka mėgstantiems mastyti. Tačiau pastebėta viena jo poveikio ypatybė - jeigu Jus pvz. stambus, suliesėsite, jeigu lieknas, šiek tiek pasitaisysite. Kitaip sakant subalansuojamos savybės, kurių trūksta tos vystosi, kurių yra per daug tos mažėja. Taip pat padidėja koncentracija, susikaupimas, pasitikėjimas savimi, drąsa, išmokstama atsipalaiduoti, pagerėja laikysena - visko ir nevardinsime, nenorėdami pasirodyti nekuklus.

  • Kaip pasirinkti kur treniruotis?

Klausimas aktualus daugeliui. Siūlytume pasidomėti mokytojo kompetencija, gauti rekomendacijų, sužinoti atsiliepimų, pabendrauti pačiam su treneriu pas kuri norėtumėte lankyti užsiėmimus.

  • Jeigu norėčiau išbandyti tai chi treniruotę?

Kartais, bet ne visada, yra pirmos nemokamos treniruotės išbandymo galimybė, tačiau kartais imamas vienkartinis mokestis arba ieškokite galimybių pasirinkti nemokamus užsiėmimus. Jeigu jau išbandėte nemokamus užsiėmimus turbūt sutiksite, kad daugiau bandyti arba mėginti prasmės nėra, tinka arba ne, patinka arba ne. Prieš atvykstant pirmą karta reikalinga registracija el. p.

  • Ar galima stebėti tai chi treniruotes?

Ne. Nes tai gali nepatikti stebimiems! Tai chi ne teatras ir ne cirkas, kad jį stebėti, jį reikia daryti, tik daryti.

  • Bus daugiau.....

tai či | Tai chi kaune.lt