Tai chi Kaune -

Tai chi Visiems

Literatūra

Rekomenduojame susipažinti su Tai dzi ciuan literatūra, kuri yra neatsiejama visų Tai chi praktikų, siekiančių meistriškumo, dalis. Nuo nulio iš knygų tai dzi neišmoksite, atsiminkite!

Pastaruoju metu literatūros Taichi tematika stipriai pagausėjo, tad mes čia nurodysime mūsų manymu vertingiausias rusų arba anglų kalbomis, nes deja lietuvių kalba yra išleista vos vienintelė, bet esu įsitikinęs ne paskutinė knyga.

Taichi.... Apie jį lietuvių kalba nėra daug informacijos (pvz. pasirodžiusios internete ar žurnaluose). Lietuviškai išleistoje P. ir T. Kobayashio knygoje "Taiči. Susielieti su Dao" (Alma Littera, 2006) informacijos yra taip pat nedaug ir ne išsamios, tačiau pradžioje ją galima drąsiai skaityti, yra vertingas klausimų atsakymų skyrius.

 Rusu ir anglų kalba yra nuostabi knyga, kuria norisi skaityti ir perskaityti, mastyti ir pritaikyti žinias praktikoje, tai Jou Tsung-hwa "Dao tai dzi qiuan" rusiškai Чжоу Цзунхуа, "Дао Тайцзицюань".

 

 Dar viena, bet tikrai ne paskutinė KNYGA, taip tai - Малявин В.В. "ТАЙЦЗИЦЮАНЬ, Классические тексты, Принципы". Tai ypač vertinga knyga, paskaitykite ir suprasite, pakalbėkite su taichi praktikuojančiais ir įsitikinsite. Ypač patiko vienas atsiliepimas internte rusų kalba, beje pastebėjimas taiklus: "Поскольку Малявин больший китаец чем самый китайский китаец, то и книга у него получилась, будто иероглифами писана. Через пять минут чтения плывешь, но это не дискомфортное ощущение, а приятное."

 

 Dar viena labai vertinga knyga - Ван Юнцюань: Секретные техники тайцзи-цюань стиля Ян. Knygos pabaigoje meistro Ma Huang nuostabus straipsnis, skaitysite ir gėrėsitės arba verksite iš džiaugsmo.

 

 Tai tik kelios knygos kurių vertė neapsakoma ir kurias išversti į lietuvių kalba reikėtų pirmiausiai, 

Labai gerų knygų yra ir daugiau, skaitykite, mokykitės ir dalinkitės žiniomis su kitais. Būtų įdomu išgirsti Jūsų atsiliepimus apie perskaitytas knygas, rašykite, skambinkite, ateikite, pabendrausime.


Bus daugiau......