Tai chi Kaune -

Tai chi Visiems

Taichi užsiėmimų tvarkaraštis

Vykdoma naujų narių registracija į naują tai či grupę kuri prasidės nuo 2023-09-04. Prašome kreiptis žemiau nurodytais kontaktais. Nesusirinkus reikiamam naujų narių skaičiui, norintiems dalyvauti užsiėmimuose bus pasiūlymas prisijungti prie besitobulinančiųjų grupės.

Savaitės diena

Pirmadieniais (švenčių dienomis užsiėmimai nevyks)

Ketvirtadienis  (švenčių dienomis užsiėmimai nevyks)

Naujokų grupė  nuo 2023-09-04

18:00- 19:00

18:00- 19:00

Besitobulinančiųjų grupė 

******

19:00- 20:30

 

19:00- 20:30

 

Mokoma

 

Tai chi bazė (Ba Fa, 13 pozicijų ir kt.), praktika (įskaitant teorija-filosofija), 24 forma (Pekino/ Yang), 40 Yang forma, kardo (Jian) 32 forma ir kt.

 

Tai chi bazė (Ba Fa, 13 pozicijų ir kt.), praktika (įskaitant teorija-filosofija), 24 forma (Pekino, Yang), 40 Yang forma, kardo (Jian) 32 forma, meditacija ir kt.

* prieš atliekant kinų gimnastiką tai dzi ciuan (tai či) pasikonsultuokite su gydytoju dėl jos tinkamumo Jums pagal Jūsų sveikatos stovį. Mes neprisiimame jokios atsakomybės, jeigu Jus pratimus atliksite neteisingai arba nesilaikysite mankštos atlikimo tvarkos ar neatsižvelgsite į savo sveikatos būklę.

** Užsiėmimų laikas gali keistis atsižvelgus į grupių poreikius arba salės užimtumą.

*** Užsiėmimų organizatoriai pasilieka teisę vykdyti dalyvių atranką atsižvelgiant į dalyvių motyvaciją visuose užsiėmimų etapuose, tiek registracijos, tiek mokymosi eigoje.

**** Šiltu oru (pavasari - vasara) užsiėmimai gali vykti lauke, todėl reikėtų pasirūpinti atitinkama apranga.

***** Nerekomenduojame asmenims turintiems įvairias iniciacijas (pvz. Reiki, Ci gong, ar bet kokias kitas) kreiptis pas mus dėl tai či užsiėmimų, atsižvelgiant į galimus sistemų nesuderinamumus ir kitų priežasčių.

****** Užsiėmimų organizatoriai pasilieka teisę užsiėmimų metų filmuoti ir fotografuoti užsiėmimus mokymų metodikos tobulinimo ir veiklos viešinimo tikslais.

Galimybės stebėti užsiėmimų nėra.

Vieta - Partizanų g., Kaunas.

 Apranga užsiėmimų metu turėtų būti sportinė arba kita, tačiau patogi, nevaržanti judesių. Avalynė sportinė arba laisvalaikio, skirta naudojimui salėje.

Vienkartinis apsilankymo  salės mokestis - 10 Eur.

1 mėn. salės mokestis - 50 Eur. Nėra galimybės užsiėmimus lankyti ne visą mėn, mažinant mokestį. Individualios situacijos derinamos atskirai.

Iškilus klausimams prašome rašyti. 

Informacija teikiama el. p. info@taichikaune.lt

tai či | Tai chi kaune.lt